Pat Toomey

Senátor Pat Toomey prehlásil, že Spojené štáty by mali viesť svet v prijímaní kryptomien. Je toho názoru, že by táto krajina mohla ťažiť z digitálnej podoby doláru. Zároveň povedal, že by sa ale nemali spoliehať na Federálny rezervný systém. 

Ak máme citovať: „The idea of having a tokenized dollar that is capable of being exchanged on a peer-to-peer basis on a platform where developers can innovate and develop new products and services… I think there’s a strong case for that.” Vo voľnom preklade teda: „Myšlienka mať tokenizovaný dolár, ktorý je možné vymieňať na báze peer-to-peer na platforme, kde vývojári môžu inovovať a vyvíjať nové produkty a služby… Myslím, že na to existuje pádny dôvod.“

Toomey stál za snahou oboch upraviť niektoré ustanovenia nedávno schváleného zákona o infraštruktúre tak, aby sa nevzťahovala na vývojárov, ťažiarov a ďalšie osoby v kryptopriestore. Návrh zákona nakoniec prešiel tak Senátom, ako Snemovňou reprezentantov bez akéhokoľvek objasnenia kryptomien, ale zákonodarcovia vo štvrtok predstavili legislatívu, ktorá „opravila“ jeho požiadavky na daňové výkazníctvo.

Tím FutureMining

Tím FutureMining

Zdieľať

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Chcete si nechat ujít další růst kryptoměn?

Nechcete se radši dozvědět více? 

Nechte nás na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.