ŤAŽBA KRYPTOMIEN

VYUŽITE NAJBEZPEČNEJŠIU MOŽNOSŤ VSTUPU DO SVETA KRYPTOMIEN

Participujte na raste kryptomien. KASPA je v súčasnosti najvýnosnejšou možnosťou ťažby kryptomien, nezmeškajte túto príležitosť.
Začať ťažiť je dobré v akejkoľvek dobe, ťažba je totiž najbezpečnejším vstupom do sveta kryptomien.

ŤAŽOBNÉ BALÍČKY

ŠTART

10 650 €

Ideálny vstup do sveta ťažby kryptomien

Parametre

OPTIMAL

19 700 €

Využite plný potenciál ťažby kryptomien

Parametre

VÝHODY ŤAŽBY S FUTURE MINING

MÁTE VLASTNÝ HARDVÉR
 

Kupujete si od nás hardvér na ťažbu kryptomien, ktorý kvôli nedostatku grafických kariet veľmi dobre, drží svoju obstarávaciu hodnotu. Kto kúpil karty pred 18 mesiacmi, 18 měsíci, dnes ich môže predať za približne rovnakú cenu.A tomu sa hovorí bezpečná investícia.

VYBERIEME PRE VÁS TO NAJVÝHODNEJŠIE

Naše stroje vedia ťažiť všetky kryptomeny ťažiteľné na grafických kartách. Výhodnosť ťažby kontinuálne sledujeme a vyhodnocujeme. Práve teraz ťažíme Ethereum, ale sme pripravení aj na prechod ETH na ETH 2.0, kedy vám odporučíme rovnako dobrú alternatívu.. Chcete sa dozvedieť viac o ETH 2.0? Zistiť viac

MÔŽETE PARTICIPOVAŤ NA RASTE KRYPTOMIEN

Kryptomeny od svojho vzniku dlhodobo rastú. Preto je vždy správny čas začať s ťažbou. Čím skôr začnete, tým skôr uvidíte výsledky.

VIAC NEŽ 10 ROKOV SKÚSENOSTÍ S ŤAŽBOU KRYPTOMIEN

Kryptomenám a stavaniu ťažobných zariadení sa venujeme už od roku 2011. Aj preto máme bohaté skúsenosti s menami Ethereum, Monero, Zcash, Grin a ďalšími. Vízia projektu bola v začiatkoch jednoduchá. Vyťažiť čo najviac digitálnych mincí, kúpiť výkonnejšie grafické karty a zvýšiť ťažbu. Vďaka tomu sme sa z malého tímu nadšencov rozrástli do plnohodnotnej firmy. Dnes prinášame možnosť stať sa súčasťou našej cesty aj vám. Nákupom akcií sa stanete akcionármi našej spoločnosti a budete participovať na raste spolu s nami. Naši špecialisti sa postarajú o všetku prevádzku a vy budete inkasovať podiel na zisku.

AKO PREBIEHA ŤAŽBA KRYPTOMIEN

OBJEDNÁVKA ŤAŽOBNÉHO ZARIADENIA

Objednáte si u nás hardvér na ťažbu kryptomien, vyberieme s vami práve taký stroj, ktorý vám bude vyhovovať.

SPRÁVA A OPTIMALIZÁCIA VÝKONU

Všetko pre vás zapojíme a budeme spravovať v našich dátových centrách. Ťažobné stroje sú tak pod kontrolou a majú optimálny výkon.

VYŤAŽENÉ KRYPTOMENY PUTUJÚ PRIAMO NA VAŠU PEŇAŽENKU

A vďaka tomu máte stále prehľad o tom, ako vaše stroje ťažia. A teraz už zarábate svoje kryptomeny.

ČO JE TO ETH 2.0 A ČO TO BUDE ZNAMENAŤ PRE FUTURE MINING?

Od decembra 2021 Ethereum prevádzkuje dva paralelné blockchainy. Jeden, ktorý funguje pomocou „proof of work” a druhý testovací reťazec, ktorý funguje pomocou „proof of stake“. Zlúčením dôjde k spojeniu staršieho blockchainu Ethereum Mainnet (ETH1) a nového reťazca Beacon chain (ETH2) do jednotného blockchainu. Áno, vo Future Mining ťažíme prevažne Ethereum, čo znamená, že tieto plánované zmeny pozorne sledujeme. Pre našich klientov priebežne analyzujeme vývoj na trhu kryptomien a volíme ťažbu tej najvýhodnejšej. Môžete sa teda spoľahnúť, že aj vám vo Future Mining v prípade prechodu na ETH 2.0 odporučíme tú najvýhodnejšiu menu pre ťažbu na vašich zariadeniach. Okrem našich tradičných analýz a odporúčaní sme tiež svojim klientom k dispozícii prostredníctvom individuálnej konzultácie k ich ťažobným zariadeniam.

Prečo je ťažba najbezpečnejším vstupom do sveta kryptomien?

Pri ťažbe s nami si obstarávate hardvér, ktorý máte vo vlastnom majetku. Na rozdiel od ceny kryptomien sú ceny hardvéru v posledných rokoch stabilné a takmer neklesajú. Preto v prípade potreby môžete svoje karty odpredať iným ťažiarom. Vďaka podmienkam na trhu, kde je vysoký nedostatok čipov, je veľmi nepravdepodobné, že ceny hardvéru budú klesať. Vaše investície si tak udržia mnoho zo svojej úvodnej výšky a zároveň získavate navyše kryptomeny.

UŽ ZA DVE MINÚTY BUDETE MAŤ JASNO, AKO NAŠA SPOLEČNOSŤ FUNGUJE

Otázky:

Ťažba kryptomien, rovnako ako ťažba zlata alebo ďalších drahých kovov, je veľmi energeticky náročná, ale o to výnosnejšia. Rovnako ako u tradičnej ťažby potrebujete mať svoje nástroje a tiež veľa znalostí. U ťažby kryptomien je potrebné mať špecializovaný hardvér a veľa skúseností s jeho obsluhou.

Mining kryptomien prebieha na špecializovaných ťažobných zariadeniach, na čo je potrebné mať stroj vybavený zodpovedajúcim hardvérom. Ďalej je potrebné mať veľa skúseností s ťažobným softvérom, aby stroje ťažili tak ako majú. Ak sa ale všetko podarí, na danom stroji potom beží program, ktorý rieši matematické úlohy, čím potvrdzuje transakcie v danej kryptomene a za to získava odmeny.

Ľudia, ktorí investovali do ťažby kryptomien pred 38 mesiacmi, majú dnes päťnásobok svojich vložených prostriedkov! Nenechajte si ujsť ďalší rýchly rast v nasledujúcom období.

Tí, ktorí s nami boli posledných 38 mesiacov, získali päťnásobok svojich vložených prostriedkov. Pri výkone 250 Mh/s vyťažili za týchto 38 mesiacov 17,83 ETH.

Pri ťažbe s nami si obstarávate hardvér, ktorý máte vo vlastnom majetku. Na rozdiel od ceny kryptomien sú ceny hardvéru v posledných rokoch stabilné a takmer neklesajú. Preto v prípade potreby môžete svoje karty odpredať iným ťažiarom. Vďaka podmienkam na trhu, kde je vysoký nedostatok čipov, je veľmi nepravdepodobné, že ceny hardvéru budú klesať. Vaše investície si tak udržia mnoho zo svojej úvodnej výšky a zároveň získavate navyše kryptomeny.

Aký je predpokladaný rast kryptomien?

Dnes zaberajú kryptomeny a blockchain len veľmi malú časť peňažných prostriedkov. Podľa výskumu uskutočneného Future Business Insights sa hodnota kryptomenového a blockchain priemyslu do roku 2029 zvýši asi na desaťnásobok dnešných hodnôt. A to už je rast, na ktorom sa vyplatí participovať.

CHCETE S NAMI ŤAŽIŤ
ALEBO SA IBA O ŤAŽBE DOZVEDIEŤ VIAC?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám do 48 hodín a dohodneme si nezáväznú schôdzku.

VYBERTE BALÍČEK


Výber konkrétnej kryptomeny pre ťažbu vám pomôže nastaviť náš špecialista podľa aktuálnej situácie na trhu kryptomien.

chcem investovať 10 650 €
Parametre počítače
1x ASIC miner KS3M
Výkon počítača
6 TH/s
Príkon
3 400 W
Mesačná spotreba elektriny *
Cca 2 500 kWh
Cena za 1 kWh **
0,2 €
Mesačná platba za elektrinu *
cca 500 €
Mesačný servisný poplatok
70 €
Cena**
10 650 €

* podľa aktuálnej spotreby

**Cena je uvádzaná bez DPH a je možný jej odpočet


  Meno a priezvisko*


  E-mail*


  Telefón*

  Váš text

  Poznámka: Kliknutím na tlačidlo Odoslať súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.  Využite najlepšiu príležitosť a začnite ťažiť. KASPA je v súčasnosti najvýnosnejšou možnosťou ťažby kryptomien, nezmeškajte túto príležitosť.

  Chcete si nechat ujít další růst kryptoměn?

  Nechcete se radši dozvědět více? 

  Nechte nás na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.