O kryptomenách

Zaujíma vás história jednotlivých kryptomien, ich aktuálny kurz a vývoj ceny? Pozrite sa na jednoduchý prehľad a finančné grafy, ktoré sa aktualizujú v reálnom čase.

Ethereum (ETH), druhá najväčšia kryptomena

Ethereum je platforma pre decentralizované aplikácie na princípe open-source softvéru. Programátori ju hojne používajú na vývoj nových peňaženiek na kryptomeny, investičných aplikácií aj hier s in-game aktívami s možnosťou zarábať reálne peniaze.

MONERO (XMR) SI CENÍ ANONYMITU

Digitálna mena Monero (XMR) slúži na rýchle, bezpečné a hlavne nevystopovateľné platby. Vďačí za to dômyselnému systému podpisov, ktorý neobsahuje žiadne informácie o vykonanej transakcii. Identita odosielateľa a príjemcu tak zostáva anonymná.

BITCOIN (BTC), BUDÚCNOSŤ PLATENIA

Miliónové zisky a príbeh ako z rozprávky. Práve s tým si najznámejšiu kryptomenu sveta spája široká verejnosť. Najväčší boom Bitcoin (BTC) zažil v roku 2021, kedy sa vyšplhal na rekordných 60 000 $. A záujem o túto digitálnu menu neklesá.

LITECOIN (LTC), „ĽAHŠÍ“ SÚRODENEC BITCOINU

Ešte rýchlejšie potvrdzovanie transakcií než zvláda Bitcoin a využitie na posielanie platieb peer-to-peer (jedna osoba druhej). To sú hlavné prednosti decentralizovanej siete, ktorá používa vlastné jednotky zvané Litecoin (LTC). Práve ten je hojne nakupovaný a predávaný v internetových zmenárňach. Ľudia o tejto digitálnej mene hovoria často ako o ekvivalente striebra.

RIPPLE (XRP), ULTRA RÝCHLY PLATOBNÝ SYSTÉM

Platobný systém a digitálna mena pod názvom Ripple sa teší veľkej popularite. Po piatich rokoch od samotného vzniku ho začali používať najväčšie svetové banky, čo výrazne pomohlo k jeho úspechu na burzách.

Chcete s nami ťažiť
alebo sa len o ťažbe dozvedieť viac?

Nechajte nám na seba kontakt, ozveme sa vám do 48 hodín a dohodneme sa na nezáväznú schôdzku.


  Meno a priezvisko


  E-mail


  Telefón

  Váš text

  Poznámka: Kliknutím na tlačidlo Odoslať súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.

  Chcete si nechat ujít další růst kryptoměn?

  Nechcete se radši dozvědět více? 

  Nechte nás na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.